Aklınız bilgilerinizde kalmasın. Bizimle paylaştığınız tüm bilgiler korumamız altında.

Kişisel Bilgilerin Gizliliği ve Korunması

Üyelik sürecinde WP Bankası, size sağladığımı hizmetleri sunmak adına farklı bilgiler toplar. E-posta, iletişim bilgisi ve kullanıcı adı gibi bilgiler, doğru ve güvenli bir üyelik süreci için gerekli. Bizimle paylaştığınız tüm bilgiler, banka kasası sağlamlığına sahip sunucularda depolanıyor. Bizimle bilgileriniz banka kasasındaki paranızdan bile daha güvende.

Peki kişisel bilgilerinizi ne zaman ve hangi amaçla kullanıyoruz? WP Bankası olarak amacımız size tam istediğiniz hizmeti sunmak. Bu nedenle, belirli aralıklarla tüm kullanıcılarımıza ilgilerini çekecek kampanya ve promosyon bilgileri gönderiyoruz. Bildirim almak istemeyen kullanıcılarımız için de bir çözüm düşündük. Bu kullanıcılar, bülten aboneliğinden çıkarak hizmetten faydalanmaya devam edebilir.

Üçüncü Taraflarla Bilgi Paylaşımı Hakkında

WP Bankası, kullanıcı bilgilerini hiçbir koşul altında diğer firmalarla, kişilerle veya kuruluşlarla paylaşmaz. Kişisel bilgilerinizi işlenmesi konusunda fikrinizi değiştirebilir ve ayarlardan bizimle paylaştığınız bilgileri kısıtlayabilirsiniz.

Yüksek Ödeme Güvenliği

İnternet üzerinden alışveriş yapan birçok kişi kredi kartıyla ödeme yapma konusunda çekincelere sahiptir. Özellikle de kart bilgilerinin saklanacağına dair. WP Bankası ile yapacağınız tüm işlemlerde bilgileriniz kesinlikle sistem ya da sunucular üzerinde saklanmaz. Kullandığımız ödeme noktasına bağlı olarak ödeme bilgilerinizde yer alan satın alınan ürün, satın alma tarihi gibi bilgiler işlenebilir.

Kredi kartıyla yapılan tüm ödemeler, Stripe Ödeme Sağlayıcısına iletilir ve Stripe üzerinden işlenir. Şifrelenmiş bir şekilde iletilen kredi kartı bilgileri kullanılarak ödeme işlemi tamamlanır. Gönderilen ödeme bilgileri, Stripe Gizlilik Politikası çerçevesinde işlenir ve saklanır.

Kendi Güvenliğinizi Nasıl Sağlarsınız?

WP Bankası olarak, bilgileriniz güvenliğini sağlamak adına üst düzey önlemler alıyoruz. Bu süreçte sizin de bize yardımcı olabileceğiniz bazı noktalar var. Kendi güvenliğinizi sağlamak için adım atarak hep birlikte istenmeyen olayların önüne geçebiliriz. Peki bilgi güvenliğiniz için siz ne yapabilirsiniz?

Öncelikle hiçbir koşulda WP Bankası giriş bilgilerinizi (kullanıcı adı ve şifre) başka kişilerle paylaşmayın. Ayrıca şifreniz, kolay hatırlayabileceğiniz ama başkalarının zor tahmin edebileceği şekilde olmalı. WP Bankası aboneliği oluştururken, tarayıcınızın arama çubuğunda güvenliği gösteren “kilit” işaretinin olduğundan emin olun. WP Bankasıyla iletişime geçmek için kullandığınız yöntemlerde (iletişim formu, e-posta, çağrı merkezi) kesinlikle şifre ve kullanıcı bilgilerinizi paylaşmayın. İletişim araçları üzerinden paylaşılan bilgilerin güvenliği konusunda herhangi bir garanti sunmamaktayız.

WP Bankası olarak 128 bit SSL şifreleme protokolü kullanıyoruz. Giriş ve hesap bilgilerinizi paylaşmadığınız sürece bilgilerinizin elde edilmesi neredeyse imkansız. Kendi güvenliğinizi sağlayarak güvenli bir abonelik sürecinde bize yardımcı olabilirsiniz.